KONST / Litografier / Färglitografi 11543390
nr 1154 3390
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 4431/5000, motivet: 57x44
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 januari 2018
kl 20:09:04
150 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
600 kr